Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Będzie sztab WOŚP

KMIENNA GÓRA. Dziesiątego stycznia 2021 r. po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki publicznej w dniu Finału jest zebranie środków pieniężnych wspomagających laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

Z radością informuję, że Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę, aby Centrum Kultury w Kamiennej Górze utworzyło Sztab 29. Finału WOŚP pod kierunkiem Szefa Sztabu – Marka Dańczaka. Numer kamiennogórskiego Sztabu – 412.

Kamiennogórski Sztab swoim zasięgiem obejmuje miasto Kamienna Góra, gminę wiejską Kamienna Góra oraz gminę Marciszów. W przyszłym tygodniu rozpoczniemy nabór 42 wolontariuszy; w naszym mieście – 20, w Krzeszowie i Pisarzowicach – 12, a w Marciszowie – 10.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru wolontariuszy ogłosimy w przyszłym tygodniu na naszej stronie internetowej –domkultury-kg.org.pl i na Facebooku.

Wszystkich, którzy chcą zostać wolontariuszami 29. Finału WOŚP, prosimy o kontakt tel.: 75 307 0498, 75 744 2875) lub mailowy: mdk_kg@poczta.onet.pl

Na pewno spotkamy się w 2. niedzielę stycznia. O formie tego spotkania rozmawiamy, dyskutujemy, zapoznajemy się z aktualnymi informacjami i powinnościami związanymi z pandemią, ale zapewniam, że będziemy kwestować, licytować i prezentować artystyczne pokazy mieszkańców.

O formie spotkania 10 stycznia 2021 Sztab poinformuje na początku nowego roku.

Mam nadzieję, że będziemy radośnie świętować wspólnotę naszych serc, otwartych na potrzeby innych. Zgodnie z hasłem Finału będzie to FINAŁ Z GŁOWĄ!

Marek Dańczak

Szef Sztabu #412

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

9 + 1 =