Aktualności,  Regionalne,  Sport

Dwanaście bramek

Piłkarze Czarnych Przedwojów w pierwszym spotkaniu kontrolnym podejmowali Szczyt Boguszów-Gorce. Grano trzy tercje po 30 minut. Po 90 minutach padł remis 6-6 (0:2, 1:3, 5:1).

Dwie pierwsze tercje należały do gospodarzy, jednak w trzeciej zabrakło sił, co skrzętnie wykorzystali przyjezdni. Bramki dla Czarnych zdobyli: Maciulewicz, Wąs, Grygiel, Sondej, Karol Migacz i Wójtowicz, natomiast dla gości trafiali: Baszak i Krzysztof Maliszewski dwukrotnie oraz Kmera i Lipiński. W zespole Szczytu wystąpiło dwóch byłych piłkarzy Olimpii Kamienna Góra – Lipiński i Gołek.

Czarni: Stepko – P. Migacz, W. Migacz, Damian Gucwa, Wąs – Wójtowicz, Sondej, Jaszczur, Maciulewicz – Kwaśniewski, Nieradko, K. Migacz, Sochacki, Kurek, Sobolewski, Grygiel.

Szczyt: Ciupak,  Baszak, Kryska, Przygodzki, Krawczyk, Kazimierski, Lipiński, Gołek, Dobrowolski, Świerad, Mittelsztat/ Sadowy, Foryś, K. Maliszewski, A. Maliszewski, Kmera.