Aktualności,  Bez kategorii,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

Jutro nowy nr ID

Od czwartku – 16 listopada – w sprzedaży nowy nr ID. W wydaniu m.in.:

Oprawcy z podstawówki s. 3 i s. 4
Okrucieństwo, a wręcz bestialstwo wyłania się z filmów zarejestrowanych przez dzieci pastwiące się nad zupełnie bezbronnymi bezdomnymi. Ofiary pięciu chłopców nie są w stanie bronić się przed kolejnymi uderzeniami kijem, płytami OSB czy kopniakami, polewaniem jakąś substancją. Jeden z mężczyzn pobitych przez uczniów kamiennogórskiej podstawówki niedawno zmarł. Służby twierdzą, że nie wskutek pobicia.

O uroczystości zadbał… sołtys s. 14
Wyjątkiem na mapie powiatu kamiennogórskiego pozostaje gmina Marciszów, w której oficjalnych obchodów Święta Niepodległości nie było. To znaczy, wójt uważa, że były, bo w szkole był apel. On sam w nim nie uczestniczył, bo był na marszu powiatowym. Nie było go także w Świdniku, gdzie o uroczystości zadbał oficer rezerwy, obecnie sołtys Stanisław Napierała.

Na gościnnych występach s. 4
Kryminalni zatrzymali 24-latka z Wałbrzycha, który kradł tablice rejestracyjne. Używał ich w czasie tankowania paliwa, za które nie płacił. Policjanci odkryli też, że mężczyzna może być odpowiedzialny za kradzież… gwoździ.

Awanse w policji s. 5
Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski oraz komendant Powiatowy Policji w Kamiennej Górze mł. insp. Adam Jacek Pilch wyróżnili przedterminowymi awansami dziesięciu policjantów z naszej komendy.

Maszerowali dla Niepodległej s. 8-9
GALERIA ID. Uroczystości 11 listopada w Kamiennej Górze i Lubawce.

W ID jak zawsze wiele innych ciekawych tekstów. Czekają na Was wiadomości sportowe oraz horoskop na cały tydzień.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Warto czytać niezależną prasę.
Red.

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

75 ÷ = 15