Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

„Kamiennogórzanki” w CK za biletami

KAMIENNA GÓRA. Na swoim Facebooku kamiennogórskie Centrum Kultury zaprasza na I edycję wystawy Artystycznego Projektu Fotograficznego „Kamiennogórzanki”. Efekt wiosennych prac fotograficznych można będzie oglądać w Galerii CK za opłatą. Wejściówki kosztować mają 5 i 2 zł.

Ekspozycja zdjęć ma się rozpocząć 4 października i potrwa miesiąc. Będzie ją można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 21:00, kupując wcześniej bilety wstępu: normalny: 5 zł i ulgowy: 2 zł. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu:
+48 75 744 28 75, +48 75 307 04 98 oraz na stronie:bit.ly/3BOSPkE
Jak podaje na swoim Facebooku CK : „A.P.F. „Kamiennogórzanki” jest pierwszą wystawą w galerii Centrum Kultury w Kamiennej Górze po zakończonym remoncie. Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet do projektu zaproszone zostały panie z Kamiennej Góry w każdym wieku. (…) Wystawa jest prezentacją fotografii wykonanych podczas profesjonalnych sesji fotograficznych Arkadiusza Makowskiego przy wsparciu stylistki Sary Misan oraz odpowiedzialnej za wizaż Katarzyny Ciećki. Efektem projektu, nad którym czuwał dyrektor artystyczny Piotr Oskwarek, będzie wystawa prezentowana w Galerii Centrum Kultury oraz wydanie pamiątkowego kalendarza na rok 2022.
mb

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

56 − 50 =