Aktualności,  Regionalne

Konkurs rozstrzygnięty

LUBAWKA. Lubawki ratusz poinformował o rozstrzygnięciu naboru na nowe stanowisko. Funkcję pełnomocnika burmistrza ds. edukacji i młodzieży obejmie Iwona Krawczyk (na zdjęciu), szefowa powiatowych struktur PO, była poseł na Sejm RP i wicemarszałek województwa dolnośląskiego.

– Kandydatka spełniła wymagania formalne oraz wymagania co do wykształcenia stawiane w ogłoszeniu o konkursie – informuje burmistrz Ewa Kocemba w uzasadnieniu wyboru. – Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała, że posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę i umiejętności umożliwiające wykonywanie powierzonych obowiązków.

Iwona Krawczyk objęła stanowisko w lubawskim ratuszu od piątku 1 lipca. Pełnomocnik burmistrza ds. edukacji i młodzieży będzie zajmować się inicjowaniem działań kierowanych do młodzieży z gminy Lubawka, promocją gminy jako miejsca atrakcyjnego dla młodych ludzi, współpracą z instytucjami rządowymi i samorządowymi oraz organizacjami młodzieżowymi, przedstawianiem samorządowi inicjatyw zgłaszanych przez młodzież, organizowaniem warsztatów i spotkań z młodzieżą oraz reprezentowaniem burmistrza podczas wydarzeń organizowanych przez środowiska młodzieżowe.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

6 + 2 =