Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Prezes PKS odwołany

KAMIENNA GÓRA. Na dzisiejszym (piątek 8 listopada) posiedzeniu rady nadzorczej PKS Kamienna Góra odwołany został prezes zarządu Edward Kaczor (na zdjęciu). Nowym szefem spółki został dotychczasowy członek zarządu Artur Ostrowski.

Reprezentanci właściciela, którym jest powiat, wnioskowali do rady nadzorczej o odwołanie szefa zarządu PKS już we wrześniu. Rada nadzorcza długo rozpatrywała wniosek, by w końcu w połowie października zdecydować, że nie przychyli się do niego. Spośród 5-członków rady dwóch było „za”, a trzech „przeciw” odwołaniu Edwarda Kaczora.
Zarząd powiatu, reprezentujący powiat jako właściciela spółki, zmienił dwóch spośród pięciu członków rady nadzorczej. Na posiedzeniu w piątek 8 listopada raz jeszcze poddano pod głosowanie wniosek i tym razem doszło do odwołania prezesa Edwarda Kaczora z funkcji prezesa. Firmą ma kierować dotychczasowy członek zarządu Artur Ostrowski.

Więcej o tym w kolejnym numerze ID w czwartek 14 listopada

1 komentarz

  • obserwator

    Nareszcie !!! W końcu coś się ruszy w tym PRL-owskim zakładzie Harcerzyk miał czas pokazać co potrafi … Jeszcze czas na Kamos tam Prezes zamyka tylko sklepiki a wystarczy spytać pierwszego lepszego pracownika co tam się wyrabia …

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

50 + = 51