Aktualności,  Regionalne,  Sport

Remisowo w Marciszowie

Beniaminek jeleniogórskiej klasy A, Bóbr Marciszów gościł w potyczce kontrolnej zespół wałbrzyskiej klasy A, Zagłębie Wałbrzych. Do przerwy prowadzili 2:1 przyjezdni, jednak Adamczyk dał remis rzutem na taśmę z rzutu karnego.

Dobrze w spotkanie weszli wałbrzyszanie, ponieważ w 10. minucie po strzale zawodnika testowanego uzyskali prowadzenie. Tylko dwie minuty czekali miejscowi fani na gola wyrównującego. Zdobył go Siemaszko. Osiem minut później końcowy rezultat pierwszej części gry ustalił Macura. Oba zespoły próbowały jeszcze zmienić rezultat spotkania, lecz bramkarze nie dali się zaskoczyć.

Bombowo w drugą połowę weszli miejscowi za sprawą Siemaszki, który pokonał Fonfarę. Potem do głosu doszli gości, jednak Pikus grał bezbłędnie. Niestety, bramkarz Marciszowa skapitulował po uderzeniu Pawełka w 81. minucie meczu. Arbiter meczu w ostatniej minucie podyktował jedenastkę dla gospodarzy. Do remisu doprowadził z „wapna” Adamczyk.