Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

SOWA zaprasza na urodziny

WAŁBRZYCH. Najciekawsze warsztaty z całego roku! W sobotę 18 listopada wyjątkowe świętowanie urodzin małego centrum nauki SOWA w Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Jeden dzień, jeden bilet i długa lista atrakcji. W sobotę 18 listopada Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza do wspólnego świętowania pierwszych urodzin małego centrum nauki SOWA. Tego dnia każdy będzie mógł uczestniczyć w przeglądzie najciekawszych warsztatów z całego roku. Bilet wstępu to jedyne 12 złotych za osobę.

SOWA, czyli Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności to wymarzone miejsce do poznawania zasad fizyki, chemii czy biologii.

– W sobotę zaprezentujemy najlepsze i najpopularniejsze warsztaty, które w tych dziedzinach organizowano w małym centrum nauki w minionym roku – zachęca Marta Kwiecień, koordynator centrum.

W cenie biletu będzie można wejść na teren strefy i wziąć udział w zabawie na przygotowanych na tę okazję stanowiskach.

– To jednak nie koniec! Sobotnie spotkanie to okazja do świętowania pierwszych urodzin wałbrzyskiego centrum SOWA, zatem Stara Kopalnia szykuje także konkursy z nagrodami. Do wygrania będą vouchery do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie oraz Planetarium. Nie zabraknie także tortu o godz. 12:00! – mówi Jan Jędrasik, dyrektor Starej Kopalni.

Odwiedzający wałbrzyskie małe centrum nauki SOWA mają do dyspozycji osiemnaście interaktywnych eksponatów oraz majsternię. Najważniejsza jest jednak zabawa, która skutkuje sporą dawką wiedzy.

W sobotę od godziny 10.oo do godziny 17.oo. Bilet wstępu do małego centrum nauki SOWA to jedyne 12 złotych za osobę.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

× 2 = 8