Aktualności,  Regionalne,  Sport

Trzy wygrane Polek

Reprezentacja biało-czerwonych w siatkówce kobiet wygrała trzy spotkania w turnieju kwalifikacyjnym w holenderskim Apeldoornie. Kolejno Polki pokonały Bułgarki, Niderlandy i Azebrejdżan. W kadrze gra z powodzeniem Aleksandra Wójcik z Kamiennej Góry.

Kamiennogórzanka Aleksandra Wójcik wczoraj zagrała cały 4 set, udanie przyjmując, atakując i blokując. Najbardziej spektakularna była efektowna, pojedyńcza czapa przy wyniku 20:20 na Plak. Biało-czerwone pokonały gospodynie 3:1. Dzisiaj 10 minut temu Polki wygrały 3:0 z Azerbejdżanem. Wójcik zagrała 2 i pół seta. Brawo podopieczne Jacka Nawrockiego. Szkoleniowiec dzisiaj dał pograć wszystkim swoim zawodniczkom. Jutro pojedynek półfinałowy z Turcją, natomiast w niedzielę finał. W drugim pojedynku Nierladny zagrają z Niemkami. Tylko zwycięzca finału uzyska awans na olimpiadę.