Aktualności,  Kamienna Góra

Ukradł i pogryzł

KAMIENNA GÓRA. Policjanci z wydziału prewencji w Kamiennej Górze zatrzymali 42-letniego mieszkańca miasta podejrzewanego o kradzież rozbójniczą.Do jednego z wielkopowierzchniowych sklepów w Kamiennej Górze wszedł mężczyzna. Był pod wpływem alkoholu. Ukradł z półki mleko w proszku i wyszedł. Sytuację widział ochroniarz, który od razu podjął próbę zatrzymania złodzieja. Wtedy mężczyzna użył wobec ochroniarza siły. Zaczął go kopać i dwukrotnie ugryzł w rękę.

42-latek został zatrzymany przez wezwanych na miejsce funkcjonariuszy prewencji. Został przewieziony na komendę, gdzie przebadano go na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Gdy potwierdziło się, że jest pijany, trafił do pomieszczenia dla osadzonych, gdzie trzeźwiał.

Następnego dnia policjanci z wydziału kryminalnego postawili mężczyźnie zarzut kradzieży rozbójniczej. 42-latek został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu surowa kara, bo nawet 10 lat pozbawienia wolności. Na jak długo trafi za kraty, ostatecznie zdecyduje sąd.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

31 − = 24