Aktualności,  Regionalne,  Sport

Wygrana przyszła w końcówce

W ostatni weekend zawodnicy Lotnika Jeżów Sudecki podejmowali lidera IV ligi zachodniej, ekipę Karkonoszy Jelenia Góra. Przyjezdni musieli się sporo namęczyć, aby sięgnąć po komplet punktów. Ostatecznie goście wygrali 4:1 (1:1). Na zielonej murawie swoje umiejętności zaprezentowali Młodziński (wychowanek Olimpii Kamienna Góra – na zdjęciu, przy piłce) i Gargas (wychowanek Kwarcu Pisarzowice).

Pierwszą bramkę zdobył Górgul w 19. minucie, jednak Siudak wyrównał jeszcze w pierwszej połowie (28. minuta) po asyście Młodzińskiego. Niestety w 78. minucie nie najlepiej zachował się golkiper Lotnika, Jarosz, który przepuścił słaby strzał Firleja. Lider tabeli pod koniec spotkania dobił autsajdera, strzelając mu dwie bramki. Ich autorami byli Staniszewski i Czerwiński. Młodziński na boisku przebywał całe 90.minut, natomiast Gargas na nim pojawił się w 62. minucie, zmieniając Siudaka.