Aktualności,  Regionalne

Zapowiedź IV ligi wschodniej

Na dwa dni została podzielona 4. kolejka IV ligi wschodniej. Piłkarze Orła Lubawka po początkowym falstarcie spisują się coraz lepiej. W sobotę zawodnicy Marcina Treli zagrają z niepokonanym do tej pory Moto-Jelczem Oława na ich terenie. W ekipie gospodarzy gra Janusz Gancarczyk, były kadrowicz reprezentacji Polski.

 

Podopieczni Marcina Treli zagrają w sobotę z Moto-Jelczem Oława. Gospodarze są papierowym faworytem sobotniej potyczki (wygrali dwa spotkania), jednak dopóki piłka jest w grze wszystko się zdarzyć może. Ekipa beniaminka z Lubawki już zapomniała o pierwszej wysokiej porażce 0:5 z AKS Strzegom. Potem był remis 1:1 z Piastem Żerniki i wygrana 3:2 z Unia Bardo. W dobrej formie wydają się napastnicy: Musiał, Zwolenik czy Michnicki. Coraz lepiej spisuje się obrona z Sousą i Khodzhamkolovem. Oczywiście swoje w bramce robi Michno.

Piłkarze Orła szczególną uwagę powinni w sobotę zwrócić na Janusza Gancarczyka, który w przyszłości grał m.in. w: Śląsku Wrocław, Polonii Warszawa, Zagłębiu Lubin czy GKS Katowice. 36-letni zawodnik został powołany nawet do kadry Polski przez Franciszka Żmudę na mecze towarzyskie z Kanadą i Rumunią. Zadebiutował 18 listopada 2009 r. w barwach biało-czerwonych z reprezentacją Klonowego Liścia, zmieniając Kamila Kosowskiego.

Lider Bielawianka pojedzie na mecz do Bystrzycy Górnej, natomiast wicelider AKS Strzegom (piłkarzem tego klubu jest kamiennogórzanin, Szymon Cukier) zagra na własnym terenie z MKP Wołów.

sobota, 15 sierpnia:

Piast Żerniki – Mechanik Brzezina, godz. 11:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Marcinkowice, godz. 13:00
Moto-Jelcz Oława – Orzeł Lubawka, godz. 15:00
GKS Mirków Długołęka – Piast Nowa Ruda, godz. 15:00
AKS Strzegom – MKP Wołów, godz. 17:00
Pogoń Pieszyce – Polonia Trzebnica, godz. 17:00
LKS Bystrzyca Górna – Bielawianka Bielawa, godz. 17:00
Unia Bardo – Nysa Kłodzko, godz. 17:00
niedziela, 16 sierpnia:
Orzeł Prusice – Sokół Wielka Lipa, godz. 17:00

Foto: PK

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

1 + 5 =