Aktualności,  Regionalne,  Sport

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A

Przed piłkarzami jeleniogórskiej klasy A już 7. kolejka spotkań. W sobotę i niedzielę odbędą się po 4 pojedynki. Lider Victoria pojedzie do Wojcieszowa na bój z miejscowym Orłem. Z naszych ekip na własnym terenie zagrają: Kwarc Pisarzowice, Czarni Przedwojów i Bóbr Marciszów, który podejmie Włókniarza Chełmsko Śląskie.

Faworytami sobotnich potyczek wydają się zespoły Pub Gola, Victorii i Łomnicy. Wszystko może się wydarzyć w pojedynku Piasta Bolków i Czarnych Strzyżowiec.

Trener Czarnych Przedwojów, Sylwester Stepko nie będzie w niedzielę mógł skorzystać z Piotra i Karola Migaczów, którzy są kontuzjowani. Pozostali piłkarze powinni być do dyspozycji szkoleniowca.

– Liczymy na kolejny komplet „oczek” –  powiedział w piątkowy wieczór Sylwester Stepko. – Gramy w tym sezonie ładną i skuteczną dla oka piłkę. Interesuje nas tylko wygrana.
Dużo powinno się dziać w spotkaniu Bobra z Włókniarzem. Gospodarze z każdym kolejnym spotkaniem grają coraz skuteczniej. W ich szeregach nie ma kontuzjowanych graczy, natomiast w zespole gości trener Tomasz Meuszyński nie będzie mógł skorzystać z Kiełbasy. Ekipa Tomasza Łepskiego z Kwarcu na razie gra poniżej oczekiwań, jednak na usprawiedliwienie należy napisać, że przed sezonem rozleciał się blok defensywny (odeszli m.in. Hadała, Zarzycki). Niedzielny rywal zgromadził na razie o 4 punkty więcej.

sobota, 19 września:

Pub Gol Jelenia Góra – Woskar II Wojcieszyce, godz. 15:00
Mitex Podgórzyn – KS Łomnica, godz. 16:00
Orzeł Wojcieszów – Victoria Jelenia Góra, godz. 16:00
Piast Bolków – Czarni Strzyżowiec, godz. 16:00

niedziela, 20 września:

Kwarc Pisarzowice – Orzeł Mysłakowice, godz. 11:00
Czarni Przedwojów – Halniak Miłków, godz. 11:00
Bóbr Marciszów – Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 11:00
KS Maciejowa – Budowlani Wojcieszów, godz. 11:00

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

76 − = 74