Aktualności,  Regionalne,  Sport

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy

Cała 10. kolejka rozgrywek jeleniogórskiej klasy okręgowej zostanie rozegrana w sobotę. Piłkarze kamiennogórskiej Olimpii (14. pozycja – na zdjęciu) gościć będą na własnym terenie zespół Piasta Wykroty (9. lokata). Wyżej notowany rywal jest faworytem, ale dopóki piłka w grze wszystko zdarzyć się może.

Szkoleniowiec Olimpii, Daniel Wojciechowski oprócz Bijaka powinien mieć resztę zawodników do swojej dyspozycji. Nasi pupile w ostatnich spotkaniach grali dobrze, jednak brakowało skuteczności lub pełnego składu. Jutro zabraknie Bijaka, a reszta powinna być do dyspozycji. Lider tabeli Pogoń Świerzawa zagra z Wartą Bolesławiecką i dla piłkarzy Olimpii będzie to bardzo ważny mecz. Liczymy na wygraną gospodarzy. Ostatnia w tabeli Lechia Piechowice nie powinna nic ugrać w Lubaniu z miejscowymi Łużycami. Miejscowi liczą zapewne na kolejny komplet trzech „oczek”.

Zarząd Olimpii bardzo prosi kibiców za pośrednictwem ID  o zachowanie na trybunach odstępu ok. 1.5,. metra między kibicami i zakrycia nosa i ust maseczkami.

X kolejka ligi okręgowej:
sobota, 10 października:

Olimpia Kowary – Iskra Łagów, godz. 14:00
Olimpia Kamienna Góra – Piast Wykroty, godz. 15:00
Łużyce Lubań – Lechia Piechowice, godz. 15:00
Twardy Świętoszów – Victoria Ruszów, godz. 15:00
BKS Bolesławiec – Czarni Lwówek Śląski, godz. 15:00
Pogoń Świerzawa – GKS Warta Bolesławiecka, godz. 15:00
Woskar Szklarska Poręba – Nysa Zgorzelec, godz. 15:30
Włókniarz Mirsk – Hutnik Pieńsk, godz. 15:30

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

− 4 = 2