Aktualności,  Sport

Hattrick Fudały

Ekipa Tomasza Resela ze Skalnika Czarny Bór po ostatniej sromotnej klęsce 0:11 (0:2) z rezerwami Karkonoszy zebrała sporo gromów od kibiców. W szatni odbyła się męska rozmowa. W ostatnią niedzielę przyjezdni wyszli bardzo zmotywowani i zagrali bardzo skutecznie w Maciejowej z miejscowym KS-em. Katem gospodarzy okazał się Fudała, który zdobył wszystkie trzy bramki dla przyjezdnych.

Przez większość pierwszej połowy grę prowadzili miejscowi, jednak nie mieli klarownych okazji. Rezultat potyczki otworzył Fudała, który dostał piłkę z głębi pola i pokonał w sytuacji sam na sam Wroteckiego. Po zmianie stron pokazał się Marcin Klawiński, który wykorzystał dogranie z rzutu rożnego i uderzeniem głową „zerwał pajęczynę” i nie dał żadnych szans Michnie. Sześć minut później ponownie futbolówkę na wole pole dostał Fudala i zrobiło się 1:2. Ten sam piłkarz w doliczonym czasie gry skompletował hatrricka. Filigranowy piłkarz pozyskany w letniej przerwie z Orłów Lipienica mógł jeszcze dorzucić jedną bramkę. Miejscowi w drugiej odsłonie mieli jedną okazję bramkową, lecz Michno udowodnił, że zna swój fach.