Aktualności,  Regionalne,  Sport

Juniorzy zmietli Włókniarza z murawy

Wczoraj juniorzy kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w spotkaniu ligowym rówieśników z Leśnej. Piłkarze Pawła Nowaka pokazali miejsce w szyku Włókniarzowi, wygrywając 7:1.

Piłkarze Olimpii grają coraz lepszą dla oka i skuteczniejszą piłkę. W środę kamiennogórzanie nie mieli litości dla Włókniarza strzelając 7 bramek, a sami stracili tylko jedną. Festiwal bramkowy rozpoczął Trzebiński (na zdjęciu) w 9. minucie spotkania. Do przerwy sposób na golkipera gości, Tieskego znaleźli jeszcze Kak i dwukrotnie Pączek. Rywale odpowiedzieli trafieniem do szatni za sprawą Kisiela.

Po przerwie dalej trwał napór gospodarzy, który zakończył się trzema bramkami. Ich autorami byli: Burghardt, Tobiasz i Wińcza. Miejscowi mogli podwyższyć rezultat meczu, jednak nie wykorzystali rzutu karnego.