Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

KPN zaprasza

KARKONOSZE. W czwartek 25 maja o godzinie 12.00 odbędzie się otwarte spotkanie z dyrektorem KPN Andrzejem Rajem. Tematem spotkania jest społeczna rola Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego KPN – Pałac Sobieszów.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej naszego Centrum, w budynku Małej Stajni w ramach obchodów Europejskiego Dnia Parków Narodowych.
W ramach obchodów Europejskiego Dnia Parków Narodowych odbędą się 25 maja w CPE:
09:00 – „Zielony Sobieszów”, warsztaty dla dzieci
12:00 – „Społeczna rola Centrum w Sobieszowie”, spotkanie z dyrektorem KPN Andrzejem Rajem
17:00 – „Zielony Sobieszów”, spotkanie sąsiedzkie

27 maja zapraszamy do Szklarskiej Poręby na dzień z nietoperzami! W Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej czeka solidna dawka wiedzy, ale także pracy przy budowie budek lęgowych. Wstęp bezpłatny.
KCEE w Szklarskiej Porębie ul. Okrzei 28. Sobota, godz. 10.00.
Zadanie realizujemy w ramach projektu „Poprawa stanu łączności ekologicznej w KPN i jego otulinie” dofinansowanego ze środków Funduszy Norweskich (85 proc.) i budżetu państwa (15 proc.).

Na 31 maja planujemy montaż siatek w okolicach Śnieżki. Przede wszystkim chcemy tak chronić murawy w piętrze alpejskim, które mają w składzie rośliny o skandynawskim rodowodzie. Działania przeprowadzimy wspólnie z czeskimi kolegami z KRNAP
Zadanie realizujemy w ramach projektu „Poprawa stanu łączności ekologicznej w KPN i jego otulinie” dofinansowanego ze środków Funduszy Norweskich (85 proc.) i budżetu państwa (15 proc.)

Zespół KPN

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

9 × 1 =