Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Razem do miasta, gmin i powiatu

KAMIENNA GÓRA/POWAT. KWW Razem przedstawiło swoich kandydatów na radnych. Jak poinformował w poniedziałek 12 stycznia Krzysztof Świątek, komitet wystawi kandydatów do rady miasta Kamienna Góra, gminy wiejskiej Kamienna Góra i do powiatu. KWW Razem nie będzie miało kandydatów na burmistrzów czy wójtów.

Podczas spotkania w Muzeum Tkactwa prezentowali się liderzy list powiatowych. W mieście jest to Krzysztof Świątek, były burmistrz, a także były wicestarosta, w Lubawce: Izabela Stawarz-Lubiak, zastępczyni przewodniczącego rady oraz Mariola Świątek. Liderką list powiatowych z gmin Marciszów i Kamienna Góra jest Mariach Bych.

Razem nie wystawia kandydatów na wójtów i burmistrzów. Być może poprze poprze kandydatów innych komitetów.

Niewiele wiadomo dziś o szczegółach programu KWW Razem. Podczas poniedziałkowego spotkania w muzeum padły jedynie hasła związane ze szpitalem, działalnością na rzecz niepełnosprawnych, rodzin i osób starszych. Mowa była nadto o konieczności zagospodarowania terenów przy drodze ekspresowej czy transporcie publicznym, b zapobiegać wykluczeniu komunikacyjnemu.

Krzysztof Świątek zapowiedział spotkania z wyborcami. Uważa, że do powstającego programu wyborczego to sami mieszkańcy zgłoszą istotne dla nich sprawy.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

89 ÷ 89 =