Regionalne

Włamywacz zatrzymany

LUBAWKA. Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mężczyźnie zatrzymanemu przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Lubawce. Podejrzany o kradzież z włamaniem do Szkoły Podstawowej w Miszkowicach ukradł z niej sprzęt ogrodniczy o łącznej wartości 3. 500 zł.

W piątek 19 czerwca policjanci z Lubawki, mając na uwadze wcześniejsze ustalenia operacyjne, zatrzymali 23-letniego mieszkańca Jarkowic. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli część przedmiotów pochodzących z kradzieży. 23-latek został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Kryminalni z lubawskiego komisariatu postawili mu zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Mundurowi udowodnili mężczyźnie jeszcze jedno włamanie. Okazało się,
że w nocy z 17/18 czerwca w Miszkowicach splądrował niezamieszkały dom jednorodzinny, skąd ukradł 42-calowy telewizor. Mundurowi po odzyskali skradzione przedmioty i zabezpieczyli je. Mężczyzna po wykonanych czynnościach został zwolniony. Teraz o jego karze zadecyduje sąd.
FOTO: KPP Kamienna Góra

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

+ 6 = 16