Aktualności,  Sport

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A

Już tylko krok został do zakończenie rozgrywek w jeleniogórskiej klasie A. Na dzień dzisiejszy na prowadzeniu są piłkarze Orła Mysłakowice, którzy wyprzedzają o trzy „oczka” kamiennogórską Olimpię i są bardzo blisko awansu. Przypomnijmy, że nasz klub obchodzi w tym roku Jubileusz 50-lecia.

W weekendowej 26. kolejce spotkań lider tabeli przyjedzie na pojedynek do Przedwojowa, gdzie zmierzy się z miejscowymi Czarnymi (Kwaśniewski, Stepko, Migacz, Kurek). Murowanym faworytem tej potyczki są przyjezdni i tylko kataklizm mógłby odebrać im punkty. Wicelider Olimpia (Sochacki, Powiertowski, Młodziński, Burghardt) podejmie Czarnych Strzyżowiec. Podopieczni Adama Nowaka pałają chęcią rewanżu na jesienną porażkę w Strzyżowcu. Teraz brakuje tych trzech punktów?

W niedzielę beniaminek z Leszczyńca (Furtak, Leśniak, Migacz, Respondek) powalczą z rezerwami Karkonoszy Jelenia Góra. Dużo od wyniku zależy jakim składem przyjadą goście. W niedzielę Włókniarz Chełmsko Śląskie (Wójtów, Stawarz, Borys, Sakalski) podejmie Piast Bolków. Tutaj każdy rezultat jest możliwy, ale wierzymy, że miejscowych stać na komplet „oczek”. W pozostałych spotkaniach faworytami pozostałych pojedynków są: Halniak Miłków, Lechia Piechowice i Orzeł Wojcieszów. Skalnik Czarny Bór 1 maja wycofał się z rozgrywek i Mitex Podgórzyn dostanie trzy „oczka” z walkower.

sobota, 27 maja:
Olimpia Kamienna Góra – Czarni Strzyżowiec, godz. 16:00
Czarni Przedwojów – Orzeł Mysłakowice, godz. 16:00
Halniak Miłków – KS Maciejowa, godz. 16:00
niedziela, 28 maja:
Amfibolit Leszczyniec – Karkonosze II Jelenia Góra, godz. 11:00
Lechia Piechowice – Pub Gol Jelenia Góra, godz. 15:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie – Piast Bolków, godz. 17:00
Orzeł Wojcieszów – Rudawy Janowice Wielkie, godz. 17:00
Skalnik Czarny Bór – GKS Podgórzyn 0-3 vo

Prosimy o typowanie wyników spotkań

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

× 6 = 48