Aktualności,  Regionalne,  Sport

Amfibolit pnie się do góry

W niedzielę w Janiszowie miejscowy Sezal 2 podejmował w ligowym boju jeleniogórskiej klasy B, zespół Amfibolitu Leszczyniec. Przyjezdni pokazali miejsce w szyku miejscowym, wygrywając 3:0 (1:0).

Drużyna Amfibolitu w każdym kolejnym meczu spisuje się dużo lepiej i spokojnie dopisuje po swojej stronie kolejne punkty. W niedzielę rezultat potyczki otworzył dla gości Ciszek w 17. minucie.

W drugiej połowie trafiali jeszcze Dominik Hadała i Furtak, odpowiednio w 59. i 70. minucie spotkania. Miejscowi próbowali odwrócić losy spotkania, jednak dobrze w bramce miejscowych grał najbardziej doświadczony zawodnik Amfibolitu, Bieda oraz również zaprawieni w bojach Łukasik, Zarzycki i Furtak. Natomiast zespół gospodarzy miał spore kłopoty ze sforsowaniem bloku defensywnego gości.