Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

Jutro nowy nr ID

Od czwartku – 29 lutego – w sprzedaży nowy nr ID. W wydaniu m.in.:

„Fundował” za nasze! s. 3
„Serduszko ufundowane przeze mnie na WOŚP” – głosiły propagandowe wpisy ojca miasta w social mediach ratusza. A wiecie, że to kit na kółkach? Wielki „fundator” zapomniał przez lata z rzędu dodać, że „fundował”, ale za nasze! Za każdym razem faktury za biżuterię podarowaną na licytacje Orkiestry płacił ratusz, czyli mieszkańcy Kamiennej Góry.

Psy zagryzły 7 saren w ciągu miesiąca! s. 4
Weterynarz i mieszkańcy miasta grzmią: – Zajmijcie się swoimi psami! Zadbajcie o nie i weźcie odpowiedzialność! Wasze pupile puszczone bezpańsko tylko w tym miesiącu zagryzły 7 saren!

Arkadiusz Dybiec, kandydat na burmistrza Kamiennej Góry –kim jest, jakie ma pasje, a jakie doświadczenie zawodowe? s. 5

Powstanie stacja paliw s. 12
Jest inwestor na budowę stację paliw płynnych i gazowych.

Tu uzyskasz pomoc w sytuacjach kryzysowych s. 13
W Dolnośląskim Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze miało miejsce wyjątkowe wydarzenie.

Ranking przed wyborami s. 14
Wspólnota Pismo Samorządu Terytorialnego w połowie lutego opublikowało zestawienie zatytułowane „Sukces kadencji 2018-2023”. Jego autorzy, w oparciu o dostępne wskaźniki liczbowe, oszacowali sukces, jaki odniosły samorządy w ciągu ostatnich lat.

Otwarci na współpracę i dialog s.4
Rozmowa z Małgorzatą Krzyszkowską, wicestarostą kamiennogórskim, kandydatką do rady powiatu w wyborach samorządowych 7 kwietnia.

Spotkanie z autorką s. 6
Gościnią pierwszego tegorocznego spotkania autorskiego, zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną była Marta Knopik – kamiennogórzanka z pochodzenia, autorka powieści w nurcie realizmu magicznego, w tym trylogii „Opowieści z Czarnego Miasta”.

W ID jak zawsze wiele innych ciekawych tematów. Czekają na Was obszerne wydarzenia sportowe oraz horoskop na cały tydzień.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Warto czytać niezależną prasę.
Red.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

+ 70 = 71