Aktualności,  Bez kategorii,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

Jutro nowy nr ID

Od czwartku – 18 kwietnia – w sprzedaży nowy nr ID. W wydaniu m.in.: 

Miała wygrać SM? Burmistrz przed prokuraturą s. 3
Utrudnianie przetargu oraz niedopełnienie obowiązków publicznych związanych z preferencyjnym traktowaniem Spółki Mieszkaniowej zarzuca kamiennogórskiemu burmistrzowi Januszowi Chodasewiczowi przedsiębiorca, który wygrał przetarg na administrowanie cmentarzami. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez burmistrza skierował do prokuratury prawnik przedsiębiorcy.

Przegrał kolejny proces wyborczy – w dwóch instancjach! s. 2
Wniosek do sądu w trybie wyborczym złożył Arkadiusz Dybiec. Sąd zakazał Chodasewiczowi dalszego rozpowszechniania filmu, który był przedmiotem sporu oraz usunięcie tego materiału z Facebooka komitetu wyborczego KWW Lepsze Miasto. Chodasewicz ma nadto opublikować sprostowanie. Postanowienie jest prawomocne.

A. Dybiec z poparciem A. Wileńskiego, całej nowej rady, samorządowców i parlamentarzystów s. 5
Uzyskał najlepszy wynik w I turze wyborów burmistrza Kamiennej Góry. Na chwilę przed II turą otrzymuje poparcie kontrkandydata Arkadiusza Wileńskiego i – co w naszym mieście jest fenomenem – całej nowo wybranej rady miasta. Rekomendacje Arkadiusz Dybiec otrzymał także od samorządowców i polityków z parlamentu.

Damski bokser w aresztowany! s. 8
Po publikacji id-24.pl o brutalnej napaści mówiły wszystkie ogólnopolskie media, bulwersując opinię publiczną.

Zabrakło podjazdu. Niepełnosprawny nie mógł dostać się do lokalu wyborczego s. 10
Niepełnosprawny, poruszający się o wózku, mieszkaniec wsi nie mógł dostać się do lokalu wyborczego w czasie I tury wyborów 7 kwietnia. – Gdyby nie pomoc zastępcy przewodniczącego komisji, który mnie dźwigał, nie mógłbym oddać głosu – mówi.

Mała Wielkanoc s. 6
Kogo i za jakie kulinarne dzieła jury doceniło podczas tradycyjnego konkursu potraw?

W ID jak zawsze wiele innych ciekawych tekstów. Czekają na Was również wydarzenia sportowe oraz horoskop na cały tydzień.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Warto czytać niezależną prasę.
Red.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

× 2 = 16