Aktualności,  Regionalne,  Sport

Sześć trafień Skalnika

Dużo dobrej piłki spodziewano się po boju Skalnika Czarny Bór i Leska Sędzisław. Gospodarze wypunktowali wicelidera jeleniogórskiej klasy B, wygrywając 6:0 (2:0).

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, jednak bramki uzyskali tylko miejscowi gracze. Pierwszą na swoje konto zapisał Lasek już w 4. minucie, a drugą strzelił Adrian Pyrdoł (na zdjęciu) w 20. minucie. Przyjezdni mieli swoje okazje, jednak w bramce dobrze spisywał się Jędrzejczyk.

W drugiej części gry gospodarze nie mieli litości dla rywala, strzelając jeszcze kolejne cztery trafienia. Po dwa zdobyli – Adrian Pyrdoł (66. i 68. minuta) oraz grający trener Skalnika , Kałoń (73. i 77. minuta). Ekipa Lesku starała się (głównie Wojciech Kościelniak), lecz dobrze grała obrona miejscowych.

Skalnik: Jędrzejczyk – Matusik, Sułkowski, Z. Pyrdoł, Baraniec – Lasek (80’ Wilk), Lepucki (30’ Babula), Poręba, Przybylski – A. Pyrdoł (78’ Pudełko), Kałoń (72’ Potrzuski).

Lesk: Gumulak – Bartków, Kaczmarczyk, Niepsuj, Kasprzyk – Długosz, Wiktor, Rachwalski (60’ K. Pielech), U. Kościelniak – W. Kościelniak, P. Pielech (79’ Szyszka).