Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Zarząd z absolutorium

KAMIENNA GÓRA/LUBAWKA/BOLKÓW. 20 czerwca 2026 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Szarotka”. Podczas obrad zatwierdzono wszystkie przedstawione sprawozdania za 2025 rok, tj. sprawozdanie finansowe, sprawozdanie Rady Nadzorczej oraz sprawozdanie Zarządu. Podjęto również uchwałę o podziale nadwyżki bilansowej, która wyniosła 410 294,46 zł.

Rok 2025 był okresem bardzo intensywnej pracy, która pozwoliła nie tylko utrzymać stabilność finansową Spółdzielni, ale także zrealizować liczne zaplanowane cele. Przez cały rok Spółdzielnia zachowała płynność finansową, terminowo regulując wszystkie swoje zobowiązania.
Zarząd nadal kładzie duży nacisk na systematyczne monitorowanie należności oraz podejmowanie działań zmierzających do ich skutecznego odzyskiwania. Ma to istotne znaczenie dla utrzymania stabilności finansowej Spółdzielni oraz ochrony interesów wszystkich jej członków.
O tym, jak wymagający był to rok pod względem zarządzania Spółdzielnią, świadczy fakt, że podczas Walnego Zgromadzenia głosowano nad udzieleniem absolutorium aż sześciu osobom pełniącym funkcje w Zarządzie Spółdzielni w trakcie 2025 roku. Wszystkie te osoby otrzymały absolutorium, co stanowi wyraz pozytywnej oceny ich pracy oraz podejmowanych działań przez członków Spółdzielni.

Dziękujemy wszystkim członkom, pracownikom, członkom Rady Nadzorczej oraz osobom zaangażowanym w działalność Spółdzielni za współpracę, zaangażowanie i wsparcie.
SM Szarotka/ts

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

6 + 3 =