Aktualności,  Sport

Dziewięć medali dla gospodarzy

W Boguszowie-Gorcach odbyła się 3. edycja Dolnośląskiej Ligi Zapasów. Bardzo dobrze w imprezie zaprezentowali się podopieczni Dariusza Piaskowskiego, którzy wywalczyli dla klubu 9 krążków. Najcenniejsze zdobyli: Andżelika Toll, Amelia Cugier, Hanna Andrzejewska, Szymon Obajda i Wojciech Czarnota.

Złoty krążek w kategorii U-17 zdobyła Andżelika Toll w wadze do 61 kg. Drugie miejsce wywalczyła Magdalena Piaskowska w wadze do 69 kg, natomiast na najniższym stopniu podium zmieściła się Zuzanna Wołowicz (kategoria do 65 kg). W młodszych kategoriach wiekowych U-14 na podium znalazły się – Hanna Andrzejewska (złoty medal) w wadze do 54 kg oraz Amelia Cugier (brązowy w wadze do 50 kg). Amelia Czarnota uległa dopiero w finale wagi do 44 kg, natomiast Lena Dyba była trzecia w tej samej kategorii U-11. Nela Dargiel była piąta w wadze do 36 kg. Wśród chłopców U-14 zarówno Szymon Obajda (48 kg) jak i Wojciech Czarnota (57 kg) wywalczyli krążki z najcenniejszego kruszcu.

Grzech

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

47 − = 46