REGION. W Politechnice Poznańskiej trwa konferencja ,,Strefa Inwestycji w Obronności i Dual-Use”, w której udział bierze Prezes SSEMP S.A. Arkadiusz Dybiec. Wydarzenie poświęcone jest jednemu z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Sektor obronny oraz technologie dual-use stanowią dziś nie tylko dynamicznie rosnącą gałąź rynku, ale przede wszystkim realną szansę rozwoju dla firm dysponujących potencjałem technologicznym, produkcyjnym i organizacyjnym. To także przestrzeń…
