W Hali Sportowej Wałbrzyskich Mistrzów trwają spotkania ćwierćfinałowe juniorów młodszych w siatkówce. Siatkarze KPS Chełmca Wałbrzych (na zdjęciu) wygrali już dwa spotkania i awansowali do najlepszej 16 mistrzostw Polski. W ekipie spod Chełmca występuje dwóch kamiennogórzan – kapitan Lorek oraz Andrzejczyk. Wczoraj Chełmiec pokonał 3:1 (25:17, 25:19, 25:27, 25:20) MKS MDK Warszawa, natomiast podopieczni Dariusza Ratajczaka i Mariusza Jerzyka w…
