Piłka nożna. Mecz kontrolny Olimpia Kamienna Góra – Zdrój Jedlina-Zdrój 6:2 (1:0) Piłkarze Olimpii rozegrali dzisiaj wieczorem spotkanie sparingowe z wiceliderem wałbrzyskiej klasy O w Boguszowie-Gorcach. Po ciekawym spotkaniu podopieczni Łukasza Bieńkowskiego pokonali rywali 6:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Moszyk (dwie), Kluska, Kamil Młodziński, Gorczyca i Wińcza. Pierwszy kwadrans należał do ekipy z Jedliny, która wypracowała sobie dwie okazje…
