Siatkówka. I liga mężczyzn BBTS Bielsko-Biała – CUK Anioły Toruń 3:1 W ostatni piątek siatkarze z Bielska-Białej stworzyli wraz z wiceliderem tabeli – Aniołami bardzo dobre widowisko, z którego zwycięsko wyszedł zespół z kamiennogórzaninem Marcelem Chmielewskim w składzie. To siódma wygrana BBTS (na zdjęciu) pod rząd. Ekip z Bielska-Białej plasuje się na wysokim 4. miejscu w lidze. Na prowadzeniu jest…
