POWIAT KAMIENNOGÓRSKI. Osiemnaścioro samorządowców z Dolnego Śląska otrzymało Odznaki Honorowe „Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego”. W gronie wyróżnionych znalazła się także starosta kamiennogórska Małgorzata Krzyszkowska. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. W imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcina Kierwińskiego odznaki wręczyła wojewoda dolnośląska Anna Żabska. W wydarzeniu uczestniczyły również wicemarszałek Sejmu Monika Wielichowska, poseł Jolanta…
