LUBAWKA. Do niebezpiecznego incydentu doszło w poniedziałek, 18 maja, przed godziną 22 na terenie Komisariatu Policji w Lubawce. 55-letni mieszkaniec miasta, znajdujący się pod wyraźnym wpływem alkoholu, znieważył funkcjonariuszy, a następnie zaatakował jednego z nich. Jak informuje policja, mundurowi wracający na teren jednostki zauważyli zbliżającego się mężczyznę. Funkcjonariusze od początku próbowali spokojnie rozmawiać z mieszkańcem Lubawki i uspokoić sytuację. Z…
