W Jaworze zakończył się turniej siatkówki juniorek młodszych. Pięć najlepszych zespołów sezonu zagrało systemem „każdy z każdy”: Podopieczne Piotra Lemy z kamiennogórskich Sudetów wygrały wszystkie cztery spotkania. Nasze siatkarki w Jaworze wytrzymały presję oraz zmęczeniem sezonem, wygrywając wszystkie mecze. Podopieczne Piotra Lemy pokonały 2-1 (25:18, 22:25, 15:12) MKS Brzeg Dolny, a następnie wygrały 2-0 (25:22, 25:7) z WKS Sobieski Żagań.…
