KAMIENNA GÓRA. Policjanci zatrzymali 67-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim marihuanę oraz metamfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty – odpowie w warunkach recydywy, co znacząco zaostrza możliwą karę. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze od dłuższego czasu prowadzili działania wymierzone w przestępczość narkotykową na terenie powiatu. W toku pracy operacyjnej i procesowej ustalili,…
