POWIAT KAMIENNOGÓRSKI. W poniedziałek, 17 marca w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbył się etap powiatowy XXVIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. W wydarzeniu udział wzięli młodzi pasjonaci literatury, którzy zaprezentowali swoje umiejętności przed komisją konkursową oraz zgromadzoną publicznością. Konkurs, podzielony na dwie kategorie wiekowe, zgromadził łącznie 26 uczestników ze szkół podstawowych powiatu kamiennogórskiego. Na scenie swoje interpretacje poezji i prozy przedstawili…
