KAMIENNA GÓRA. Mieszkańcy ulicy Jeleniogórskiej bezskutecznie proszą od trzech miesięcy o usunięcie zdjęcia śmietniska. – Zgłaszaliśmy to w Spółce Mieszkaniowej i kazali nam podanie napisać, bo podobno nic nie wiedzą o tym śmietnisku – mówią nasi Czytelnicy. – To śmieszne, że po telefonie z informacją o tym, nie są w stanie po prostu podjąć działania, a my mamy pisać pisma.…
