PTASZKÓW/GMINA KAMIENNA GÓRA. Uroczyste otwarcie nowo wybudowanej remizy strażackiej w Ptaszkowie odbędzie się w sobotę 22 kwietnia. Początek zaplanowano na godzinę 12.00. Nowa siedziba ochotników charakteryzuje się podwyższoną efektywnością energetyczną i zużyciem energii elektrycznej na poziomie <47kWh/m kw./rok. Obiekt będzie łączył funkcje świetlicy wiejskiej i remizy OSP Ptaszków. Budynek został wyposażony w nowoczesne rozwiązania i technologię „zielony dach”. Posiada pompę…
