
LUBAWKA. W czwartek 23 marca około godziny 19.00 dwóch nieznanych sprawców zaatakowało zamykającą kantor kobietę. Napastnicy pobili ją i zabrali cały utarg.
Policja od wczoraj szuka sprawców napadu na kantor przy ulicy Kamiennogórskiej w Lubawce. Ze względu na dobro śledztwa oficer prasowy KPP w Kamiennej Górze st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka jest bardzo oszczędna w słowach.
– Funkcjonariusze od chwili zgłoszenia nie przestają pracować nad tą sprawą – mówi rzeczniczka kamiennogórskiej komendy. – Ze względu na jej dobro, nie udzielamy w tej chwili więcej informacji.
Niemal pewne jest, że sprawców było dwóch i że odjechali w stronę Chełmska Śląskiego. Wiele wskazuje na to, że bandyci, którzy napadli na pracownicę kantoru, przyjechali do Lubawki na gościnne występy.
Do tematu wrócimy w papierowym wydaniu ID w czwartek 30 marca.
FOTO: ilustracja/pixabay.com