Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Koncert 60 lat po ślubie Kubasińskiej i Nalepy

SZCZAWNO-ZDRÓJ. Niecodzienny koncert organizowany jest z okazji 60-lecia ślubu Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy w Wałbrzychu: Teatr Zdrojowy im. H. Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju 26 stycznia 2024 rok, godz. 19.00.

Wystąpią: Lucja Skibniewska, Marek Waszczyński, Paweł Gradolewski (Second Line) oraz kwartet smyczkowy Agencji Wartki. Wydarzenie poprowadzi Leszek Grodziński.

Mira Kubasińska i Tadeusz Nalepa pobrali się w Wałbrzychu w miejscowym Urzędzie Stanu Cywilnego 9 stycznia 1964 roku. Wkrótce po tym wydarzeniu dali początek legendarnym zespołom Blackout oraz Breakout, które przeszły do historii polskiej muzyki blues-rockowej.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w biurze Teatru Zdrojowego (od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00), w Bohema Caffe w Parku Zdrojowym, w Domu Zdrojowym (recepcja) w Szczawnie-Zdroju oraz na kupbilecik.pl.

Organizatorzy koncertu:
Stowarzyszenie Muzyczne Legendy Wałbrzycha „MULWA” oraz Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju

Patronat medialny:
Nasze Radio Twój Wałbrzych

*
Radio internetowe, pasja Leszka Grodzińskiego, prezesa stowarzyszenia „MULWA”, działalność niekomercyjna. Audycje w każdy weekend, w godz. 16.00-20.00.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

× 9 = 54