W tym odcinku „Tu i Teraz” razem z Piotrem Słowińskim – byłym dziennikarzem radiowym i prasowym – cofamy się niemal ćwierć wieku i wspominamy stare dziennikarskie czasy.
Więcej naszych materiałów: YouTube ID Informacje Dolnośląskie
Rozmawiamy o stylu pracy, która nie była dla każdego, a równocześnie wymagała odporności, charakteru i pewnej ciekawości świata. O mistrzach i uczniach, o redakcyjnym życiu, o pierwszych tekstach, które uczyły pokory szybciej niż jakikolwiek wykład.
Trochę śmiechu, trochę ironii i sporo nostalgii za czasami, które były zupełnie inne niż dzisiejsze media – wolniejsze technologicznie, ale często bardziej bezpośrednie i surowe.
Rozmowa o ludziach, relacjach i zawodzie, który – mimo wszystko – nadal daje jedno: możliwość ciągłego rozwoju i poznawania wyjątkowych osób.
PARTNER PROGRAMU: Mini Max 2.0 Kamienna Góra
Podobają Ci się nasze materiały? zostaw łapkę w górę, napisz komentarz, udostępnij znajomym!



