_temat_dnia,  Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Agnieszka Bródka nowym członkiem zarządu Spółki Mieszkaniowej

KAMIENNA GÓRA. Rada nadzorcza kamiennogórskiej Spółki Mieszkaniowej powołała dziś (czwartek 13 czerwca) na członka zarządu Agnieszkę Bródkę (na zdjęciu), główną księgową. Jak ustaliliśmy, docelowo zarząd SM ma być dwuosobowy. Na razie nie ma wskazania, kto będzie jego prezesem.

Czwartkowe wydarzenia w SM to kolejna niespodzianka. Wcześniej rada nadzorcza Spółki Mieszkaniowej ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa. Początkowo miał on zostać rozstrzygnięty do końca maja, kiedy z pracy w SM odejść miał jej dotychczasowy szef Wojciech Smoliński.

Na konkurs wpłynęły oferty dwojga zainteresowanych mieszkańców powiatu kamiennogórskiego. Mimo że spełniały one warunki formalne, a rada nadzorcza przeprowadziła rozmowy z kandydatami, nie udało się rozstrzygnąć konkursu w planowanym terminie. Wojciech Smoliński otrzymał wtedy przedłużenie zatrudnienia w SM do połowy czerwca.

Dziś kazało się, że rada nadzorcza nie powołała prezesa w ramach wcześniej ogłoszonego konkursu, lecz zdecydowała się powołać na członka zarządu zatrudnioną w Spółce Mieszkaniowej Agnieszkę Bródkę – główną księgową.

Jak udało nam się ustalić, docelowo zarząd SM ma być dwuosobowy, a jego pełny skład opinia publiczna ma poznać w przyszłym tygodniu.
Podczas czwartkowego posiedzenia rady nadzorczej SM nie ustalono, czy funkcję prezesa sprawować będzie A. Bródka, czy drugi z członków zarządu, którego nazwiska jeszcze nie znamy.

Do tematu wrócimy.
EK
FOTO: archiwum ID/spotkanie noworoczne w CK styczeń 2024 r.

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

51 + = 53