Zakończyły się rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu regionalnym w województwie świętokrzyskim w sezonie 2025/2026. Do rozgrywek na szczeblu centralnym awansowały rezerwy Korony Kielce. Trzecim bramkarzem klubu z Ekstraklasy jest zaledwie 17-letni kamiennogórzanin – Michał Mikielewicz. W sezonie 2025/2026 Puchar Polski na szczeblu regionalnym w województwie świętokrzyskim składał się z 8 rund. Bardzo dobrze w rozrywkach wypadli piłkarze Korony II Kielce…
