Wielki sukces w ogólnopolskim konkursie kaligraficznym „Z kaligrafią na co dzień ” odniósł Dominik Kądziołka. Uczeń klasy 4 – Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze zajął 1. miejsce i tym samym został okrzyknięty Mistrzem Kaligrafii Polskiej 2026. Dodatkowo wyróżnieni w tym konkursie zostali pozostali uczniowie „jedynki” – Ewa Powroźnik, Julia Słaboń i Inez Furmanek. Opiekunem uczestników była Joanna Zubek.…
