W najbliższą sobotę, 2 maja w kamiennogórskim Centrum Kultury zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w szachach. Do imprezy zgłosiło się już 80 szachistów z Polski i Czech. Początek imprezy został wyznaczony na godzinę 10:00. Do imprezy zgłosili się m.in. zawodnicy z następujących klubów: Debiutu Przedwojów, Zadrny Kamienna Góra, Hetmana Wałbrzych, Korony Zakrzewo, Jelonki Jelenia Góra, Polonii Wrocław, Górnika Polkowice,…
