JARKOWICE. 34-letni motocyklista stracił prawo jazdy na trzy miesiące po tym, jak w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 65 km/h. Do zdarzenia doszło w czwartek, 16 kwietnia, w Jarkowicach. Policjanci kamiennogórskiej drogówki prowadzili w tym czasie kontrole prędkości. Po godzinie 17:00 zwrócili uwagę na kierującego jednośladem, który poruszał się z wyraźnie nadmierną prędkością. Pomiar potwierdził przekroczenie limitu o 65…
