DOLNY ŚLĄSK. Na terenie województwa dolnośląskiego w poniedziałek, 20 kwietnia, prowadzona jest akcja prewencyjna „Bezpieczny przejazd kolejowy”. Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa w rejonach przejazdów kolejowo-drogowych. W działania zaangażowani są również policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze. Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na zachowania kierujących w rejonie przejazdów kolejowych, które należą do miejsc o podwyższonym ryzyku. Policja…
