Stadion sportowy w Czarnym Borze przez ostatni weekend ponownie stał się stolicą polskiego biatlonu. W sobotę rozegrano Mistrzostwa Polski Amatorów w biathlonie letnim w czterech kategoriach wiekowych. Mistrzem Polski został były szkoleniowiec piłkarzy Orła Lubawka – Marcin Trela. Wielkie gratulacje. W imprezie rywalizowali również sportowcy w Pucharze Polski z programu „Celuj w Igrzyska”. W sobotę elita amatorów z całej…
