Bardzo dobrze w ostatnich turniejach spisują się siatkarze z kamiennogórskiej „dwójki”. We wtorek podopieczni Daniela Gontko (na zdjęciu) wygrali w Lubawce finał powiatowy chłopców w kategorii mini piłce siatkowej „3”. Dzień wcześniej triumfowały w takich samych zawodach zawodniczki z „dwójki”. Kamiennogórski MOS zorganizował 24 marca w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Lubawce finał powiatowy w mini piłce siatkowej w…
