23 marca w Lubawce rozegrano finał powiatowy w mini piłce siatkowej w kategorii ,,3” dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. W rywalizacji dziewcząt z klas 5 triumfowały siatkarski z kamiennogórskiej „dwójki”. Kamiennogórski MOS mistrzowską imprezę zorganizował w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Lubawce. Zawody jak zawsze na tym poziomie toczyły się systemem „każdy z każdym”. Mecz trwał do…
