Aktualności,  Regionalne,  Sport

Bóbr powalczył w Jeleniej Górze

W Jeleniej Górze przy ul. Złotniczej w pojedynku kontrolny spotkały się drużyny Pub Gola Jelenia Góra oraz Bobra Marciszów. Po dobrym spotkaniu gospodarze wygrali 5:3.

Piłkarze Bobra Marciszów w Jeleniej Górze wystąpili znacznie osłabieniu, grając juniorskim składem. Do przerwy Pub Gol prowadził dwoma trafieniami (3:1), a w drugiej połowie był remis. Po dwie bramki dla miejscowych zdobyli Gałek i Grabski, a piątego gola z rzutu karnego zaliczył Ozimek. Bramki dla piłkarzy z Marciszowa zdobyli: Sekuła, Kubicki i Siemiaszko.

Pub Gol: Pawlikowski – Głowik, Ozimek, Lachowicz, K. Hamowski – Kaszuba, Klimek, Kukuła, Modrzyk – Grabski, Gałek/Gawroński, Chromiński, Kurowski.
Bóbr: Pikus – Komarnicki, M. Maćkowiak, Gaweł, Policht – Legat, Siemiaszko, K. Malik, Rębacz – F. Sekuła, Kubicki/Suhaka, J. Sekuła, S. Adamczyk.